Odwiedź nasz kanał na YouTube!

Znajdziesz tam filmy video prezentujące maszyny z naszej oferty. » Zobacz

C&C Professional Machinery Sales
 
 
 

wozidła

Wozidło technologiczne to wywrotka, która jest nietypową ciężarówką używaną do transportu dużych ilości materiałów sypkich. Dzięki napędowi na wszystkie koła i nisko położonemu środkowi ciężkości, jest wysoce dostosowana do jazdy w trudnych warunkach terenowych, niedostępnych dla standardowych samochodów ciężarowych. Typowe wozidło budowlane wyposażone jest w hydraulicznie otwierane łóżko zawieszone na tylnej ramie z wysoko podniesionymi burtami. Ze względu na konstrukcję wozidła dzielimy na: przegubowe oraz sztywnoramowe.

Wywrotka narodziła się w 1920 roku w Saint John, New Brunswick, kiedy to Robert T. Mawhinney załączył do płaskiej ciężarówki skrzynię zrzutu i podłączył do niej podnośnik, którym była wyciągarka zamontowana na maszczie za kabiną. Wozidło technologiczne jest przeznaczone głównie do prac w kopalniach odkrywkowych badź przy budowie dróg. Ich zadaniem jest transport różnego typu materiałów takich jak żwir, kamień, piasek itp. Główni producenci to Volvo CE, Terex i CATERPILLAR.

Ponieważ wozidło budowlane nie ma prawa jezdzić po drogach publicznych wymagane uprwnienia do pracy na takiej maszynie to kurs w centrum szkolenia. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy wozidła. Dla klientów zainteresowanych konkretnym modelem postaramy sie uruchomić nasze kontakty zagraniczne, które umożliwią sprowadzenie maszyny pod zamówienie. Zapraszamy do współpracy.

Aktualna oferta:

W chwili obecnej nie posiadamy żadnych maszyn z wybranej przez Państwa kategorii.

Zapytanie o maszynę/pojazd spoza oferty

Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedniej oferty dla Siebie, proszę złożyć zamówienie poprzez nasz formularz kontaktowy. Rozpatrzymy każde zapytanie i postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

 
 
 

Ostatnie oferty

< <
1_14.jpg

ZACZEP TRANSPORTOWY JD 6000

Rok
2012
Moc
90-180KM
Cena
3900 PLN / 926 EUR

Oferujemy sprzęt

< <
claas.png komatsu.png krone.png lemken.png volvo.png zetor.png
bobcat.png case.png casec.png cat.png deutzfahr.png fendt.png
fermec.png hitachi.png jcb.png kubota.png kverneland.png lambo.png
liebherr.png massey.png mccormick.png mecalac.png merlo.png newholland.png
same.png ursus.png welger.png deere.png kverneland_1.png mecalac_1.png