Odwiedź nasz kanał na YouTube!

Znajdziesz tam filmy video prezentujące maszyny z naszej oferty. » Zobacz

C&C Professional Machinery Sales
 
 
 

spychacze i walce drogowe

Spycharki

Spychacz zwany potocznie buldożerem jest maszyną do robót ziemnych, służącą do odspajania gruntu od podłoża lemieszem i przesuwania urobku bezpośrednio po podłożu na nieduże odległości. Miejscem narodzin spycharki jest amerykanski stan Kansas gdzie w 1923 r.,. James Cummings z miejscowości Morrowville opracowal i skonstruował pierwszy projekt tej maszyny. Na świecie utworzyła się para głównych konkurentów do tytułu „króla spycharek" - koncerny Komatsu i Caterpillar. Spycharka jest stosowana przy wykonywaniu wykopów, hałd, nasypów, profilowaniu i niwelowaniu podłoży, plantowaniu terenu i skrawaniu gruntu warstwami itd. Buldożery można znaleźć na wielu witrynach, w kopalniach i kamieniołomach, baz wojskowych, fabryk przemysłu ciężkiego, projektów inżynierskich i gospodarstw.

Do pracy na spycharce nie jest wymagane prawo jazdy, operator posiadać powinien jedynie wymagane uprawnienia, które może zdobyć w ośrodkach szkoleniowych.Wszystkich klientów zainteresowanych zakupem spycharki zapraszamy do nawiązania kontaktu i złożenia zamówienia. Postaramy sie sprostać powierzonemu zadaniu, sprowadzając sprzęt z Europy Zachodniej.

Walce drogowe

Sprzęt specjalistyczny, używany do prac drogowo-budowlanych. Stosowany głównie przy budowie dróg aby wyrównać mieszanki bitumowe i asfaltowe, poprzez rozwalcowanie, które jest przeprowadzane w ostatnim etapie budowy drogi. Dzieki temu pokrycie drogowe nabiera cech trwałego, wodoodpornegoi długowiecznego.Do ponad połowy XIX wieku używano rolek konnych. Póżniej zastąpiły je walce parowe. Pierwsze walce drogowe zaczęto produkować w XX wieku np. przez firmę HAMM założoną w 1878 roku. Walec budowlany zwany roller-kompaktor, lub po prostu wałek to pojazd używany do zagęszczania gruntu, żwiru, betonu lub asfaltu w budowie dróg i fundacji, poprzez nacisk sztywnych lub podatnych kół-wałów podczas jazdy. Podobne wałki są wykorzystywane również na składowiskach lub w rolnictwie.

Wymagane uprawnienia do obsługi walca drogowego to ukończony i zaliczony kurs odpowiedniej kategorii w zależności od tonażu maszyny. Operator walca włączający sie do ruchu drogowego powinien posiadać również prawo jazdy kat. B. Nasza oferta jest wzbogacana wraz z Państwa zainteresowaniem walcami drogowymi.

Aktualna oferta:

W chwili obecnej nie posiadamy żadnych maszyn z wybranej przez Państwa kategorii.

Zapytanie o maszynę/pojazd spoza oferty

Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedniej oferty dla Siebie, proszę złożyć zamówienie poprzez nasz formularz kontaktowy. Rozpatrzymy każde zapytanie i postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

 
 
 

Ostatnie oferty

< <
1_14.jpg

ZACZEP TRANSPORTOWY JD 6000

Rok
2012
Moc
90-180KM
Cena
3900 PLN / 926 EUR

Oferujemy sprzęt

< <
claas.png komatsu.png krone.png lemken.png volvo.png zetor.png
bobcat.png case.png casec.png cat.png deutzfahr.png fendt.png
fermec.png hitachi.png jcb.png kubota.png kverneland.png lambo.png
liebherr.png massey.png mccormick.png mecalac.png merlo.png newholland.png
same.png ursus.png welger.png deere.png kverneland_1.png mecalac_1.png