Odwiedź nasz kanał na YouTube!

Znajdziesz tam filmy video prezentujące maszyny z naszej oferty. » Zobacz

C&C Professional Machinery Sales
 
 
 

Informacje o Firmie

Zajmujemy się importem i eksportem używanych maszyn rolniczych i budowlanych. Nasza działalność rozpoczęła się w 2007 roku. W przeciągu 5 lat działalności nauczyliśmy się bardzo dobrze jak poruszać się na rynku maszyn w Polsce i w europie. Specjalizujemy się w sprzedaży używanych maszyn, głównie koparko-ładowarek, ładowarek teleskopowych, miniładowarek, minikoparek oraz ciagników rolniczych i sadowniczych renomowanych marek takich jak JCB, CAT, Case, MF, Deutz-Fahr, Manitou, Renault, Kubota, Fermec, Matbro, Merlo, International, Zetor oraz wielu innych...

Doświadczenie właścicieli, pracowników i międzynarodowe kontakty, jak również bardzo dobra współpraca ze stałymi oraz nowymi klientami, pozwalają sukcesywnie rozwijać naszą firmę, aby zapewnić państwu odpowiednie maszyny w bardzo dobrym stanie.

Głównymi klientami C&C są firmy budowlane, przedsiębiorstwa specjalizujące się w usługach komunalnych, rolnicy, sadownicy oraz osoby prywatne rozpoczynające przygodę z własną działalnością.

Oprócz sprzedaży maszyn zajmujemy się też skupem lub przyjmujemy inne maszyny w rozliczeniu. Współpracujemy z bankami i firmami leasingowymi, które finansują transakcje na ogólnie dostępnych warunkach.

Oferujemy również wynajem maszyn bez operatora. Interesują nas oferty długoterminowe powyżej 3 miesięcy.

W chwili obecnej poszerzyliśmy działalność, i oferujemy usługi komisowe. Przyjmujemy maszyny na plac, dzięki czemu nasi klienci sami ustalają cenę sprzedaży.

 

Ostatnie oferty

< <
1_14.jpg

ZACZEP TRANSPORTOWY JD 6000

Rok
2012
Moc
90-180KM
Cena
3900 PLN / 926 EUR

Oferujemy sprzęt

< <
claas.png komatsu.png krone.png lemken.png volvo.png zetor.png
bobcat.png case.png casec.png cat.png deutzfahr.png fendt.png
fermec.png hitachi.png jcb.png kubota.png kverneland.png lambo.png
liebherr.png massey.png mccormick.png mecalac.png merlo.png newholland.png
same.png ursus.png welger.png deere.png kverneland_1.png mecalac_1.png