Odwiedź nasz kanał na YouTube!

Znajdziesz tam filmy video prezentujące maszyny z naszej oferty. » Zobacz

C&C Professional Machinery Sales
 
 
 

ciągniki rolnicze

Ciągnik rolniczy, potocznie zwany traktor to pojazd służący do przemieszczania maszyn i urządzeń bez własnego napędu (np. przyczep). Wykorzystywany jest również do napędzania maszyn i urządzeń nieposiadających własnego silnika za pośrednictwem wałka odbioru mocy (WOM) lub złączy hydrauliki zewnętrznej. Urządzenia mechaniczne współpracujące z ciągnikiem montuje się za pomocą trójpunktowego układu zawieszenia (TUZ), znajdującego się najczęściej z tyłu maszyny, jednak w nowoczesnych maszynach występuje on również i z przodu.

Pierwszy na świecie ciągnik o napędzie spalinowym został skonstruowany przez Amerykanina Johna Froehlicha w 1892 roku. W Polsce pierwszy ciągnik spalinowy zwany "ciągówką" powstał w 1922 roku w fabryce Ursus. Ciągnik rolniczy wykorzystywany jest przede wszystkim w rolnictwie, do prac polowych oraz transportowych. Jego głównymi atutami są dobre właściwości do poruszania się w terenie, nieduży nacisk jednostkowy na glebę, zwrotność, a zwłaszcza uniwersalność.

Do prowadzenia samego traktora upoważnia prawo jazdy kat B, zaś do ciągnika z przyczepą kategoria B+E, C+E lub D+E prawa jazdy. W naszej ofercie znajdą Państwo traktory powszechnie znanych producentów JCB, CASE, DEUTZ, MF, McCORMICK, SAME, ZETOR, JD, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że będą one służyć swoim właścicielom niezawodną i wydajną pracą przez długi czas.

Aktualna oferta:

W chwili obecnej nie posiadamy żadnych maszyn z wybranej przez Państwa kategorii.

Zapytanie o maszynę/pojazd spoza oferty

Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedniej oferty dla Siebie, proszę złożyć zamówienie poprzez nasz formularz kontaktowy. Rozpatrzymy każde zapytanie i postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.

 
 
 

Ostatnie oferty

< <
1_14.jpg

ZACZEP TRANSPORTOWY JD 6000

Rok
2012
Moc
90-180KM
Cena
3900 PLN / 926 EUR

Oferujemy sprzęt

< <
claas.png komatsu.png krone.png lemken.png volvo.png zetor.png
bobcat.png case.png casec.png cat.png deutzfahr.png fendt.png
fermec.png hitachi.png jcb.png kubota.png kverneland.png lambo.png
liebherr.png massey.png mccormick.png mecalac.png merlo.png newholland.png
same.png ursus.png welger.png deere.png kverneland_1.png mecalac_1.png